Reference

Transparent Factory - Monitoring výroby

Škoda Auto a.s. - závod Vrchlabí
V roce 2017 Škodovka odstartovala v rámci digitalizace výroby rozsáhlý projekt zvaný „Transparent factory“. Na téměř 100 kontrolních pracovištích zajišťujeme sběr, vizualizaci a online hodnocení dat z ručních měřidel a speciálních měřících přípravků včetně všech měření na měrovém středisku.
Více informací o projektu zde.

Škoda Auto

Monitoring výroby a kvality

Škoda Auto a.s. - závod Mladá Boleslav
Rozsáhlý projekt, kde jsme naše moduly využili ve více provozech. Jedná se o provozy výroby motorů, převodovek, montáže náprav a v neposlední řadě také nové montáže na
plug-in hybrid baterie, kde jsme poprvé nasadili náš modul chy.KŘIVKY. ..
Více informací o projektu zde.

Škoda Auto

Systém sběru dat a řízení výroby

Festool s.r.o
Projekt ve firmě Festool, která se zabývá výrobou ručního nářadí. Naše řešení je použito na procesu výroby hřídelí rotorů, které jsou dále použity pro výrobu rotorů pro vyráběné el.ruční nářadí. Základem řešení je sběr a vizualizace dat z výrobních strojů (PLC) a měřících systémů, interaktivní (HMI) terminály pro operátory výroby a zajištění komunikace mezi výrobou a měrovým střediskem. Hlavním benefitem řešení je transparentní informace o dostupnosti strojůkvalitě a produktivitě, z kterých jsme schopni adekvátně vypočítat OEE dané linky.
Více informací o projektu zde.

Festool CZ