Naše programy pro průmysl a výrobu

CHY.STAT - chytré analýzy a pohledy na výrobní data

chy.stat dělá online statistiku chytře a rychle – tam kde je ve výrobě potřeba analyzovat data z měření a přehledně je zobrazit, tam to udělá v prohlížeči pomocí několika intuitivních kliknutí – čímž nahrazuje složitá zpracovávání offline dat. Chy.stat se nezakecá.

Stránky programu a demo na www.chystat.com.
 
 

chystat

YARVYN - chytrý cloudový nástroj pro analýzu měřících procesů

Nezapomeňte, že každé měření je pouze odhad, a proto vždy způsobuje nějakou chybu. Abychom zajistili, že naše data jsou čistá a spolehlivá, měli bychom vždy zkontrolovat naše měřicí zařízení. Jedná se o stále aktuálnější analýzu měřicího systému - MSA. Díky ISO 22514-7 se požadavky VDA5 v Evropě a AIAG v USA konečně spojují do jednoho standardu. YARVYN je nepostradatelnou pomocí, protože vyhovuje výše uvedené normě ISO, tj. Vypočítává QMS a QMP. Rovněž poskytuje dokonce Cg, Cgk, GRR (R&R) pro spojité i atributivní hodnoty, čímž poskytuje lepší vedení zkušenému metrologovi.

Stránky programu www.yarvyn.com

yarvyn-MSA-GRR-ISO 22514-7

mySCADA - integrovaná připojení

mySCADA je ucelená řada průmyslových softwarových a hardwarových řešení SCADA / HMI (Human Machine Interface), která vám umožňují získat plnou kontrolu nad vašimi automatizačními systémy a sítěmi. mySCADA integruje komunikační ovladače PLC na úrovni systému a poskytuje maximální rychlost a efektivitu komunikace.

myscada-logo